Castrol na targach Autostrada

CASTROL I UNI-TRUCK NA TARGACH AUTOSTRADA

Firma Castrol zaprezentuje się na XV Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA – POLSKA. Castrol będzie wystawiał swoje produkty na wspólnym stoisku z przedstawicielem IVECO.

ban_link_test_180Podczas jubileuszowej, piętnastej edycji targów Autostrada ? Polska, w Kielcach swoją ofertę przedstawią największe firmy związane z budownictwem drogowym, inżynierią ruchu oraz bezpieczeństwem drogowym. Między 12 a 15 maja 2009 zaprezentuje się prawie 800 wystawców z 25 państw, w tym wiele firm związanych z branżą środków transportu. W gronie profesjonalistów nie mogło zabraknąć marki Castrol, której oleje od lat są wybierane przez większość serwisów autoryzowanych w kraju. Dowodem na ogromne zaufanie profesjonalistów do firmy Castrol jest rekomendacja wiodących producentów ciężarówek takich jak Scania czy MAN. Niemniej istotna jest współpraca z serwisami innych producentów, w tym z największą i najbardziej doświadczoną autoryzowaną siecią obsługi samochodów Iveco w Polsce, firmą Uni-Truck. Współpraca ta nie ogranicza się jedynie do sprzedaży olejów, obie firmy działają razem także na innych płaszczyznach. Stąd właśnie pomysł na organizację wspólnego stanowiska podczas największych polskich targów tej branży. Na stoisku będzie można zobaczyć sprzęt Iveco, a także produkty Castrol dedykowane specjalnie do samochodów ciężarowych.

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA są największą imprezą targową sektora drogownictwa w Polsce i jedną z największych w Europie. Od kilku lat na tę wystawę przyjeżdżają właściwie wszystkie firmy, mające jakikolwiek związek z budową dróg i autostrad.

Authors

Related posts

Top