Wiadomości Branżowe

Minicasco – maxi korzyść

Masz starsze auto i uważasz, że nie warto kupować polisy AC? Bardziej niż wypadku obawiasz się złodziei lub zniszczeń, jakie może spowodować gradobicie bądź pożar? Minicasco od BRE Ubezpieczenia jest propozycją właśnie dla tych klientów, którzy na powyższe pytania odpowiedzieli twierdząco. Dodatkowo, dla posiadaczy aut, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie

Masz starsze auto i uważasz, że nie warto kupować polisy AC? Bardziej niż wypadku obawiasz się złodziei lub zniszczeń, jakie może spowodować gradobicie bądź pożar? Minicasco od BRE Ubezpieczenia jest propozycją właśnie dla tych klientów, którzy na powyższe pytania odpowiedzieli twierdząco. Dodatkowo, dla posiadaczy aut, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnieśli szkody z tytułu AC, a w ciągu ostatnich 3 lat mieli nie więcej niż 1 taką szkodę ? ubezpieczyciel przygotował cenową promocję. Za niespełna 16 PLN miesięcznie właściciele pojazdów mogą zyskać cenną ochronę i nie obawiać się skutków kradzieży, pożaru oraz gwałtownych zjawisk atmosferycznych. Promocja rozpoczyna się 14 lutego i potrwa do końca marca. Minicasco BRE Ubezpieczenia obowiązuje nie tylko na terenie Polski, ale również na terenie większości krajów europejskich.

Promocja przygotowana przez BRE Ubezpieczenia jest skierowana do klientów mBanku wykorzystujących swe auta do celów prywatnych, którzy złożą wniosek o ubezpieczenie samochodu i dokonają zakupu ubezpieczenia OC za pośrednictwem internetu, przez telefon (Call Center mBanku) lub w wybranych placówkach ASPIRO.

?Wprowadziliśmy polisę Minicasco we wrześniu ubiegłego roku i od tamtej pory cieszy się ona rosnącym zainteresowaniem. Dotychczas część kierowców musiała rezygnować z zakupu ubezpieczenia AC ze względu na wysoki koszt polisy względem wartości pojazdu. Inni z kolei nie mieli możliwości zabezpieczenia auta ze względu na jego wiek. Zadbaliśmy o te potrzeby kierowców i zaoferowaliśmy bardzo szeroki ? jak na obowiązujące standardy rynkowe – zakres ubezpieczenia za relatywnie niską cenę. Wybierając Minicasco BRE Ubezpieczenia klient może liczyć zarówno na rekompensatę w przypadku szkody częściowej, jak i całkowitej spowodowanej huraganem, gradem, pożarem oraz w wyniku kradzieży. Szczególnie korzystne warunki cenowe ? w ramach promocji – zaproponowaliśmy klientom, którzy zdecydują się na zakup Minicasco do końca marca? ? podkreśla Alicja Mroczek Product Manager ds. Ubezpieczeń Direct, Departament Rozwoju Produktów BRE Ubezpieczenia.

A to już wiesz?  Volvo V40 Cross Country nagrodzone w konkursie Fleet Award 2013

Minicasco BRE Ubezpieczenia jest adresowane do właścicieli samochodów osobowych oraz ciężarowych w nadwoziu osobowym, o wartości rynkowej od 5 do 40 tysięcy złotych oraz w wieku od 3 do 14 lat. Warunkiem objęcia ochroną ubezpieczeniową jest posiadanie przynajmniej jednego sprawnego urządzenia zabezpieczającego przed kradzieżą oraz stan pojazdu umożliwiający jego eksploatację w świetle ustawy prawa o ruchu drogowym.

Rozwiązania oferowane i współtworzone przez BRE Ubezpieczenia zostały nagrodzone m.in.: Godłem Teraz Polska, Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2012, tytułem Firma Roku 2011 przyznanym przez Kapitułę Polskiego Klubu Biznesu, Certyfikatem Najwyższa Jakość ? Produkt Roku 2009, 2012 i 2013, w tym specjalnym wyróżnieniem Perła Najwyższej Jakości, a także tytułem Euromarka. Ponadto, ubezpieczyciel może pochwalić się Rekomendacją Gazety Bankowej oraz tytułem Hit Roku, ALICJA 2007 miesięcznika Twój Styl, EUROPRODUKT ? w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz wyróżnieniem ?Indywidualność Rynku – Merkury 2007?. BRE Ubezpieczenia otrzymało również prestiżowy tytuł ?Najlepszy partner w biznesie 2012? oraz wyróżnienie specjalne w konkursie ?Srebrny Parasol? ? obie przyznane przez redakcję Home&Market ? a także nagrodę ?Byka? przyznaną przez redakcję Gazety Giełdy Parkiet w konkursie ?Byki i Niedźwiedzie? za aplikacje mobilne. W lipcu 2013 Towarzystwo BRE Ubezpieczenia odebrało także wyjątkową nagrodę ? Perła Najwyższej Jakości 2013 – przyznaną przez Kapitułę Konkursu Quality International Najwyższa Jakość.

 

Informacje o firmie:

BRE Ubezpieczenia TUiR S.A.

BRE Ubezpieczenia zostało założone w 2006 roku przez notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie BRE Bank S.A. BRE Ubezpieczenia specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych programów bancassurance dla sektora finansowego. Wykorzystując silne strony partnerów, tworzy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające Klientom zakup szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych w prosty i przejrzysty sposób, zarówno w modelu tradycyjnym (placówki partnera) jak i za pośrednictwem zdalnych kanałów obsługi (model direct).

Źródło BRE Ubezpieczenia. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

A to już wiesz?  Volvo V70 DRIVe z pięcioma gwiazdkami w ekoteście ADAC
#alicja mroczek bre

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy