Wiadomości Branżowe

?Leasing na start? w programie ING Auto

Program ING Auto jest już dostępny dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą. To program leasingowy, w którym przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy bez zbędnych formalności i w krótkim czasie mogą uzyskać finansowanie samochodu. Program ING Auto działa już od roku i cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. W związku z tym zdecydowaliśmy się na udostępnienie programu również firmom, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą, a dla firm działających na rynku powyżej 12 miesięcy podnieśliśmy limit wartości pojazdów akceptowalnych w programie – powiedziała Małgorzata Lipska, Manager ds. Produktów ING Lease.Program ING Auto jest skierowany do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych oraz dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Od stycznia 2014 roku jest dostępny również dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą. Tym samym przedsiębiorca może skorzystać z leasingu od razu po zarejestrowaniu firmy. Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą przez okres krótszy niż 12 miesięcy, mogą

Program ING Auto jest już dostępny dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą. To program leasingowy, w którym przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy bez zbędnych formalności i w krótkim czasie mogą uzyskać finansowanie samochodu.

Program ING Auto działa już od roku i cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. W związku z tym zdecydowaliśmy się na udostępnienie programu również firmom, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą, a dla firm działających na rynku powyżej 12 miesięcy podnieśliśmy limit wartości pojazdów akceptowalnych w programie ? powiedziała Małgorzata Lipska, Manager ds. Produktów ING Lease.

Program ING Auto jest skierowany do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych oraz dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Od stycznia 2014 roku jest dostępny również dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą. Tym samym przedsiębiorca może skorzystać z leasingu od razu po zarejestrowaniu firmy. Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą przez okres krótszy niż 12 miesięcy, mogą skorzystać z leasingu pojazdu o wartości do 120 tys. zł netto. Dla firm działających co najmniej od roku limit finansowania został zwiększony do 300 tys. zł netto. Wartość finansowanego samochodu może być jednak wyższa, w zależności od wpłaconego wkładu własnego.

Nasz produkt jest odpowiedzią na oczekiwania przedsiębiorców szukających prostych rozwiązań oraz ceniących sobie czas, wygodę, swobodę wyboru i minimum formalności. Opiera się na uproszczonych procedurach ? wystarczy złożyć wniosek leasingowy wraz z fakturą pro forma, zawierającą podstawową specyfikację wybranego samochodu. Następnie w ciągu 24 godzin przekazujemy klientowi decyzję. Konkurencyjne są również warunki w zakresie minimalnych opłat wstępnych ? już od 5 proc. wkładu własnego dla klientów Grupy ING. Istotnym elementem oferty jest również jej kompleksowość ? dodała Małgorzata Lipska.

Leasing w programie ING Auto charakteryzuje się ograniczonymi do minimum formalnościami oraz uproszczonymi procedurami. Finansowanie udzielane jest na podstawie oświadczenia klienta oraz dokumentów rejestrowych firmy, bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych. Klient może skorzystać z leasingu na zakup zarówno nowych samochodów, jak i używanych, nabywanych od autoryzowanego dealera. Każdy klient może dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej. Program dostępny jest w każdym oddziale ING Banku Śląskiego i oddziale ING Lease (Polska).

A to już wiesz?  Hyundai i Miss Polonia 2012, Paulina Krupińska uczą dzieci bezpieczeństwa na drodze

Źródło ING Lease (Polska) Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy