Wiadomości Branżowe

Czas na zmianę opon ? ruszyła motoryzacyjna kampania serwisu Allegro

Czas na zmianę opon ? ruszyła motoryzacyjna kampania serwisu Allegro
Wiosna w tym roku przyszła wyjątkowo wcześnie, więc już teraz warto rozważyć zmianę opon na letnie. Przypomina o tym Allegro w ruszającej właśnie kampanii reklamowej. Akcja obejmie największe portale internetowe oraz stacje radiowe i potrwa do połowy maja.Wystartowała kampanii motoryzacyjna serwisu Allegro. W pierwszych tygodniach kampania będzie skupiona na tematyce zmiany opon na letnie, w drugiej - na częściach zamiennych do samochodów. Najlepszym rozwiązaniem dla kierowców byłoby, gdyby w każdym samochodzie zapalały się kontrolki przypominające o tym, że czas zmienić opony. Takie kontrolki pojawiają się na kreacjach reklamowych Allegro. W kampanii pod hasłem „Czas na zmianę opon” trzy różne kontrolki zwracają uwagę na to, że na Allegro mamy szeroki wybór opon, atrakcyjne ceny i wysyłkę gratis. Takie kreacja można zobaczyć m.in. na portalach wp.pl, onet.pl, gazeta.pl, interia.pl, o2.pl, w serwisach motoryzacyjnych oraz w aplikacjach mobilnych używanych przez kierowców. Komunikacja nie ominie także mediów wewnętrznych. Reklamy z oponami będą „kręcić się” m.in. na stronie głównej Allegro i stronach kategorii Motoryzacja, w

Wiosna w tym roku przyszła wyjątkowo wcześnie, więc już teraz warto rozważyć zmianę opon na letnie. Przypomina o tym Allegro w ruszającej właśnie kampanii reklamowej. Akcja obejmie największe portale internetowe oraz stacje radiowe i potrwa do połowy maja.

Wystartowała kampanii motoryzacyjna serwisu Allegro. W pierwszych tygodniach kampania będzie skupiona na tematyce zmiany opon na letnie, w drugiej – na częściach zamiennych do samochodów.

Najlepszym rozwiązaniem dla kierowców byłoby, gdyby w każdym samochodzie zapalały się kontrolki przypominające o tym, że czas zmienić opony. Takie kontrolki pojawiają się na kreacjach reklamowych Allegro. W kampanii pod hasłem ?Czas na zmianę opon? trzy różne kontrolki zwracają uwagę na to, że na Allegro mamy szeroki wybór opon, atrakcyjne ceny i wysyłkę gratis. Takie kreacja można zobaczyć m.in. na portalach wp.pl, onet.pl, gazeta.pl, interia.pl, o2.pl, w serwisach motoryzacyjnych oraz w aplikacjach mobilnych używanych przez kierowców.
Komunikacja nie ominie także mediów wewnętrznych. Reklamy z oponami będą ?kręcić się? m.in. na stronie głównej Allegro i stronach kategorii Motoryzacja, w serwisie cokupić.pl i otomoto.pl.
Tym, którzy słuchają w samochodzie radia, o konieczności zmiany opon przypomną spoty radio, w których nawigacja wskaże słuchaczom najkrótszą drogę do zmiany opon przez Allegro. Aby ułatwić naszym użytkownikom dobranie odpowiednich opon, na stronie działu Motoryzacja przygotowaliśmy pomocną wyszukiwarkę opon.

Za przygotowanie kampanii odpowiada Zespół Marketingu Allegro.pl, za dobór i zakup mediów dom mediowy Starcom.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Przetarg na maszyny rozdzielcze rozstrzygnięty

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy