Wiadomości Branżowe

Sobiesław Zasada i Tomasz Czopik organizują cykl szkoleń na temat bezpiecznej jazdy

Sobiesław Zasada i Tomasz Czopik organizują cykl szkoleń na temat bezpiecznej jazdy
Sobiesław Zasada Centrum organizuje cykl szkoleń, umożliwiający wzbogacenie wiedzy praktycznej z zakresu bezpieczeństwa na drodze. W projekt zaangażowali się  utytułowani kierowcy rajdowi - Sobiesław Zasada i Tomasz Czopik. W ramach szkoleń uczestnicy mają możliwość poznania techniki prowadzenia samochodu w trudnych warunkach, m.in. podczas hamowania na śliskiej nawierzchni, czy w innych potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach drogowych.W projekt zaangażowali się wybitni specjaliści - Sobiesław Zasada, rajdowy mistrz i wicemistrz Europy, rajdowy mistrz Polski i zwycięzca 148 rajdów samochodowych oraz Tomasz Czopik, jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych polskich kierowców rajdowych, założyciel Szkoły Bezpiecznej Jazdy oraz partner biznesowy Sobiesława Zasady. „Dużo jeżdżę samochodem.  Szkolenie uświadomiło mi błędy, które robię podczas jazdy. Sądzę, że

Teaser

Sobiesław Zasada Centrum organizuje cykl szkoleń, umożliwiający wzbogacenie wiedzy praktycznej z zakresu bezpieczeństwa na drodze. W projekt zaangażowali się  utytułowani kierowcy rajdowi – Sobiesław Zasada i Tomasz Czopik.

W ramach szkoleń uczestnicy mają możliwość poznania techniki prowadzenia samochodu w trudnych warunkach, m.in. podczas hamowania na śliskiej nawierzchni, czy w innych potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach drogowych.

W projekt zaangażowali się wybitni specjaliści – Sobiesław Zasada, rajdowy mistrz i wicemistrz Europy, rajdowy mistrz Polski i zwycięzca 148 rajdów samochodowych oraz Tomasz Czopik, jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych polskich kierowców rajdowych, założyciel Szkoły Bezpiecznej Jazdy oraz partner biznesowy Sobiesława Zasady.

 ?Dużo jeżdżę samochodem.  Szkolenie uświadomiło mi błędy, które robię podczas jazdy. Sądzę, że cyklicznie, przynajmniej raz w roku, kierowcy powinni przechodzić tego typu szkolenie i cieszę się, że znaleźli sie partnerzy, którzy poprzez swoje działania dbają o bezpieczeństwo i podnoszenie umiejętności kierowców? – uważa Ewa Brodowska, jedna z uczestniczek szkolenia.

W ramach projektu ośrodek Sobiesław Zasada Centrum, oprócz fachowej kadry szkoleniowej, zapewnia m.in.: system 6 nawadnianych płyt poślizgowych, krąg poślizgowy, profesjonalny, elektronicznie sterowany “szarpak”, rynny do aquaplaningu, nawadniane, wzniesienie z płytą poślizgową i zakrętem 90 stopni, system elektronicznie sterowanych przeszkód mechanicznych i kurtyn wodnych oraz elektroniczny pomiar prędkości.

Partnerem szkoleń jest firma ubezpieczeniowa LINK4. Równolegle z cyklem szkoleń firma ta prowadzi konkurs dla czytelników swojego bloga (http://www.link4.pl/blog) oraz fanów profilu LINK4 na Facebooku (https://www.facebook.com/link4), w którym nagrodami są zaproszenia na szkolenia z bezpiecznej jazdy w Sobiesław Zasada Centrum. Konkurs potrwa do 19 września br.

 

Źródło Starcom. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Havas PR Warsaw rozpoczyna współpracę z PKP Cargo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy