Volvo

Volvo V70 najbardziej rodzinnym samochodem roku

Flagowy model Volvo, kwintesencja skandynawskiego stylu marki – kombi V70 zwyciężyło w kategorii ?samochód rodzinny? w plebiscycie motoryzacyjnym ?Auto Lider 2007? tygodnika ?Motor? i miesięcznika ?Auto Moto?. Kandydatami były najciekawsze debiuty motoryzacyjne 2007 roku. Wyboru najlepszych spośród nich dokonali czytelnicy obu tytułów.

?To dla nas ogromne wyróżnienie? – mówi Marcin Klimczewski z Volvo Auto Polska – ?Auto Lider jest jednym z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów motoryzacyjnych w Polsce. Model V70 jest ucieleśnieniem stylu Volvo. Uznanie mu wyrażone jest tym samym świadectwem zaufania i akceptacji dla wartości naszej marki ? funkcjonalności, elegancji i wysokiego poziomu bezpieczeństwa oferowanego przez nasze samochody?.

To już drugie wyróżnienie przyznane w tym roku modelowi Volvo V70. W ostatnich dniach stycznia samochód ten zwyciężył w kategorii ?Vanów i samochodów kombi? w polskiej edycji prestiżowego motoryzacyjnego konkursu ?Auto 1 of Europe? organizowanego w 26 krajach europejskich. W Polsce plebiscyt ten odbywa się pod patronatem tygodnika ?Auto Świat?.

Volvo V70 zaprezentowane zostało po raz pierwszy w marcu 2007 roku na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie. W polskich salonach pojawiło się na przełomie II i III kwartału ubiegłego roku. Od tej pory cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów, którzy doceniają komfort, wszechstronny charakter, doskonałe warunki jezdne, wysoki poziom bezpieczeństwa i bogatą gamę nowinek technologicznych w nim zastosowanych.

W plebiscycie ?Auto Lider 2007? wyłonionych zostało 9 kategorii: premiera motoryzacyjna, auto rodzinne, auto miejskie, auto sportowe i kabriolet, auto na bezdroża, najpiękniejszy samochód roku, auto dostawcze, innowacja techniczna oraz najatrakcyjniejsza reklama prasowa.

Uroczysta Gala plebiscytu odbyła się w hotelu Sheraton w Warszawie. Zwycięzcom poszczególnych kategorii statuetki wręczyli Jarosław Maznas, redaktor naczelny ?Auto Moto? oraz Łukasz Bąk, redaktor naczelny tygodnika ?Motor?. Nagrodę dla Volvo V70 odebrał Marcin Klimczewski, Dyrektor Marketingu i PR Volvo Auto Polska.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy